HABERLERADVENTURE'19 MACERA TURİZMİ ve SPORLARI FUARI
14-17 Şubat 2019 ADVENTURE'19 MACERA TURİZMİ ve SPORLARI FUARIndayız. NASDS eğitim sisteminin tanıtımı ve fuara özel başlangıç kursu indirimi.  11Hall D150 Standımıza bekliyoruz. 

DALIŞ EĞİTİMLERİNDE BÜYÜK FIRSAT
TSSF ye bağlı dalış merkezi olarak CMAS belgesi verme zorunluğumuzun yanı sıra isteyen arkadaşlara NASDS eğitimini CMAS (ücretsiz) denklik belgesi ile vereceğiz. Bu tek eğitim de çift belge fırsatını kaçırmayın.

AHA FIRST AID CPR&AED EĞİTMEN EĞİTİMİ
Geçtiğimiz hafta sonu Sabancı Ünversiesi Tuzla Kampüsünde gerçekleştirdiğimiz AHA First Aid CPR&AED eğitmen eğitimi başarı ile tamamlanmıştır. Provider yetiştirmeye başlayacak eğitmen arkadaşları kutlar başarılarının devamını dileriz. Ayrıca bu eğitimin gerçekleşmesinde öncülük eden Şenol Kara hocama da emekleri için tüm Islak Mavi ailesi adına teşekkür ederim.

*Kış kurs ve dalışları. Hafta sonları kaçırılmayacak fırsatlar.
*15-16 Eylül 2018 FIRST AID  CPR&AED  eğitmen eğitimi

*Yaz, kış 12 ay boyunca devam eden kurs ve dalışlarımız için her zaman kayıt yapabilir, arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Özellikle de avantajlı kış kurslarını kaçırmamanızı öneririz. Söz konusu olmasa da "üşürüm" derseniz, akademik dersleri tamamlayıp uygulamalar  (sualtı becerileri ve dalış) için yaz aylarını bekleyebilirsiniz. Böylece ödemenizi de iki parçaya bölmüş olursunuz.

*15-16 Eylül 2018 c.tesi pazar AHA FIRST AID  CPR&AED eğitimleri, her seviyede tüm  dalıcılar için ve eğitmen eğitimi sadece NASDS eğitmenleri için düzenlenecektir. Katılım sınırlı tutulacaktır.Detay bilgi ve kayıt için lütfen islakmavi@islakmavi.com  armagandugenci@gmail.com adreslerine mesaj gönderin yada   0 216 3491506/ 0 532 3141484  nolu telefonlardan arayın.