NASDS OWSD/CMAS 1 YILDIZ DALIŞ KURSU (Çift belge)
21 Ocak 2020 03. Dönem

 Yıl boyunca her hafta salı akşamları yeni dönem başlangıcıdır. Derslik ortamında akademik dersler ve su altı uygulamaları olmak üzere iki bölümden oluşur. 
NASDS OWSD (Belge1)eğitim sistemi,  online eğitim olanağı da sağlamaktadır. İstenirse. e-kitabı indirip 10 bölümden oluşan dersleri bitirip sonundaki sınavları da tamamlayıp kendinizi hazır hissettiğiniz ve  belirlediğiniz günde  birlikte gözden geçirebilir,  final  sınavı ile teorik eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
Teorik eğitimi bitirdikten sonra, sizin de uygun olduğunuz her hangi bir hafta sonu yapılacak uygulamalar ile kapsamlı bilgi beceri sahibi olarak belgenizi alacaksınız. Yanında  ülkemizde zorunlu olan ve TSSF /CMAS 1* (Belge2) belgesi de  ücretsiz olarak verilecektir.
Detay bilgi için aramanızı öneririz.

 

1) 14 yaşını doldurmuş olmak, 18 yaşından küçükler için velisinin onay belgesi olmak, ***
2) Yüzme bilmek, 
3) Bir, iki ve üç yıldız dalış eğitimine katılanlar ile uzmanlık eğitimine katılan dalıcılar dalış sağlığı, oluşabilecek hastalık ve kazalar ile ilgili olarak eğitimi verecek eğitmen tarafından bilgilendirildikten sonra Federasyonca hazırlanan Donanımlı Dalış Sağlık Bildirim Formunu doldurur ve imzalarlar. 18 yaşından küçük olanların belgesi velisi tarafından da imzalanır. Bu formda belirli bir hastalığı olduğunu beyan edenler, dalış merkezi tarafından ilgili dal uzmanı hekim veya Sualtı ve Hiperbarik Tıp Uzmanına yollanarak dalışına sakınca olmadığına dair rapor almalıdır. 

*** NASDS eğitim sisteminde de tüm diğer sistemlerde olduğu gibi  çocuklar için dalış programı olmakla birlikte ülkemizde TSSF yönetmeliği gereği yasaklanmıştır.

 

NASDS OWSD (e-kitap)  TSSF / CMAS 1* DALICI EĞİTİMİ kitabı, DALIŞ KAYIT DEFTERİ, akademik sınıf dersleri, sınavlar, sığ su ve deniz eğitimleri, eğitimler  süresince tüm dalış ekipmanları, eğitim sonunda geçici ve gerçek 2 adet bröve.

 

Dalış noktasına ulaşım, konaklama, yemekler ve fiyata dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet..